עמוד ראשי     |      הוסף אתר     |      אודות     |      צור קשר    |      פרסם באתר      ישנם 442 אתרים מאונדקסים

אודות האתר

"ילדים - הם האנשים לעתיד לבוא" / יאנוש קורצ'ק

עולם הילדים הוא עולם רחב ומגוון המכיל מידע עצום ואינספור תחומים.
פעמים רבות אנו מבקשים למצוא אתר אינטרנט בנושא מסוים ובמקום להגיע אל מה שחיפשנו, אנו נתקלים בעשרות תוצאות שאינן קשורות באופן ישיר אל מושא החיפוש.

אינדקס גננת, הינו אינדקס איכותי אשר מיועד לעזור לכם למצוא עסקים ואתרים נבחרים בכל תחום הקשור לילדים. האינדקס אינו בא להחליף את מנועי החיפוש השונים, אלא לאפשר לכם למצוא בקלות את אשר חיפשתם – במינימום זמן ומקסימום רלבנטיות.

בעזרת לחיצת כפתור פשוטה, כל בעל עסק יכול להוסיף את אתר האינטרנט שלו אל האינדקס בחינם. כפועל יוצא מכך האינדקס מכיל את כל האתרים הקשורים לתחום, ולא רק את אלו שמימנו את דרכם לתוכו.
בעולם שבו האינטרנט הפך לחלק בלתי נפרד ממהלך חיינו, ישנה חשיבות עצומה להוספת העסק שלך לאינדקס שמאגד בתוכו את כל האתרים בתחום הילדים.
כל גולש מוזמן להוסיף אתרים אל האינדקס, זאת במידה והאתרים אותם הוא מוסיף מתאימים באופיים לאתרים המוצגים באינדקס גננת והינם ראויים להיכלל בו. כמו כן, מחובתו של הגולש לקרוא את תקנון האתר לפני הוספת אתר לאינדקס.
חשוב לציין כי האתרים שמוצעים לנו על ידי הגולשים עוברים עריכה ובדיקה של צוות האתר, אשר רשאי לערוך בהם שינויים ותיקונים על מנת לשמור על איכותם ורמתם של התכנים המוצעים באינדקס.

אינדקס גננת הוא אינדקס האתרים לילדים ועל ילדים- הגדול והמקיף ביותר. הוא כולל בתוכו את מירב העסקים והאתרים בנושא ומאפשר לגולשים למצוא במהירות ובקלות את התחום אותו חיפשו.

נשמח לקבל המלצות, הערות והצעות לגבי האינדקס.

אנו מאחלים לכם גלישה פורה ונעימה באתר!
אתרים חדשים באינדקס גננת:

חדשות גננת:


מפת האתר | תקנון