עמוד ראשי     |      הוסף אתר     |      אודות     |      צור קשר    |      פרסם באתר      ישנם 442 אתרים מאונדקסים

תקנון שימוש באתר

ברוכים הבאים לגננת- אינדקס אתרים לילדים. השימוש באתר הינו בכפוף לתקנון זה.
כל שימוש של הגולש באתר זה מאשר את תנאי התקנון ומהווה הסכמה גורפת לכל הכתוב בו. השימוש באתר אינדקס גננת מותנה בהסכמה כוללת וחד משמעית לכל תנאי התקנון.

הנהלת האתר זכאית לשנות את התקנון מעת לעת, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת. הסמכות הבלעדית לאישור אתרים באינדקס נתונה בידי הנהלת האתר, והיא אינה מתחייבת לאשר כל אתר המוצע לה על ידי הגולשים.

בעת הכנסת אתר אל תוך האינדקס יש לשלב "טקסט מתאר". בחלק מן המקרים יילקח טקסט זה מתוך האתר עצמו. מהלך זה יתקיים ללא כל טענות כלפינו מבעל האתר.

השימוש באתר הוא ללא תשלום, מלבד אפשרויות של פרסום ממומן. הפצה, פרסום, העתקה שכתוב ו/או מכירה של תוכן המפורסם באתר- אסורה בהחלט. במידה והגולש עושה שימוש באחד מסוגי התוכן המופיעים באתר- הדבר הינו באחריותו הבלעדית והמלאה. הופעתו של אתר מסוים בתוך האינדקס אינו ערובה לאמיתות התוכן באתרים אלו.

בדיקת אמיתות הפרסומים היא באחריות המשתמש עצמו.
צוות האתר והנהלתו פועלים בכפוף לחוקי מדינת ישראל, עם זאת תמיד ישנה אפשרות לתקלות בלתי צפויות.
פרסום של תוכן מועתק ו/או לא מקורי באתר - אסור בהחלט.

האתרים המוצעים לאינדקס על ידי הגולשים נבדקים על ידי הנהלת האתר, אשר עושה כל מאמץ להעלות אל האינדקס תכנים ראויים בלבד. הנהלת האתר לא תישא באחריות במקרים של פגיעה או של הפרת זכויות קניין רוחני כלשהן. בעת פרסום של מידע, טקסט, קישור, גרפיקה, תמונה וכל חומר אחר- מצהיר הגולש כי ידוע לו שכל המידע שפורסם על ידו הנו באחריותו הבלעדית.

גולשי האתר ומשתמשיו לא ינהגו בדרך שעלולה לגרום נזק לבעלים החוקיים של האתר. גולשים המעלים תכנים לאתר יתחייבו שתכנים אלו (הודעה, תוכן, קישור וכל חומר אחר) הינם הולמים ואינם פוגעים בזכויותיו של אדם אחר, לרבות זכויות קניין רוחני.

העלאת אתרים בעלי תוכן בלתי ראוי לאתר- אסורה בהחלט. תכנים בעלי אופי אלים, למבוגרים בלבד, ו/או תכנים הקוראים לפעילות בלתי חוקית- יוסרו לאלתר מן האתר.

כל האמור בתקנון זה מתייחס לשני המינים, ומנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

גלישה נעימה!
אתרים חדשים באינדקס גננת:

חדשות גננת:


מפת האתר | תקנון